Doğrulama: fd7719509cf130c6
 

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişin durumunu nasıl öğrenebilirim?

İşbirliği içinde olduğumuz MNG Kargo sistemi içinde size verilen takip numarasıyla arıtma cihazınızın nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kaç günde kurulum yapılır ?

Arıtma cihazınız İstanbul içinde kurulum yapılacaksa siparişten 1 gün sonra, İstanbul dışına ise siparişten 3 gün sonra kurulum yapılır.

Elektrik kesildiği zaman su arıtma sistemi devre dışı kalır mı?

Hayır, elektrik kesildiği zaman pompasız arıtma cihazınız çalışmaya devam eder.

Filtre değişim zamanını nasıl takip edebilirim ?

- Filtre değişim zamanlarında YZG Su Arıtma Sistemleri yetkili teknisyenimiz değişim zamanından 1 hafta önce arayarak sizin için randevu oluşturur.

Montaj sırasında tezgahım zarar görür mü ?

Hayır, arıtma cihazınızın kurulumu en özenli ve en dikkatli şekilde yapılır. Bir kalemin yarıçapı büyüklüğünde (12mm) bir delik açılır. Dilerseniz arıtma cihazını çıkarttıktan sonra bir tıpa yardımı ile deliği kapatabilirsiniz.

Su arıtma cihazı ile arıtılan suyu nerelerde kullanabilirim ?

Arıtma suyunuzla; sebze ve meyvelerinizi yıkayabilir, yemek için kullanabilir ya da çay ve kahvenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı arıtma cihazları var, neden YZG Su Arıtma markasını seçmeliyim ?

Arıtma cihazı fiyatlarınnı belirlenmesi her ürün gibi üretim maliyeti , personel maliyeti , malzeme tedariği ve benzeri tüm giderlerin hesaplanması ile belirlenmektedir. Bir ürün satın alımı yapılırken ürünün kalitesinin yanı sıra satın alma sonrasında ihtiyaç duyacağı hizmetlerin de kaliteli, sürdürülebilir ve hızlı olması çok önemlidir. Biz YZG Su Arıtma Sistemleri olarak müşterilerimize her zaman sağlıklı ve güvenilir ürünler sunarız. Bundan dolayı en kaliteli malzeme, en donanımlı personel ve eksiksiz üretim önceliğimizdir.