Crystal Tower® T-200S Digital - Arıtmalı Su Sebili

Fiyat : ₺3.199,00(KDV Dahil)
* ₺355,44 'den başlayan taksitlerle

 

Crystal Tower® T-200S Digital Sıcak-Soğuk Arıtma Su Sebili

 

Sıcak ve soğuk su arıtma cihazı modelleri arasında yumuşak içimiyle fark yaratan Crystal Tower T-200B, elinin altında her an berrak ve lezzeti su bulundurmak isteyenlerin tercihidir. Günlük su üretim hacmi evlerin yanı sıra kalabalık ortamlar ve iş yerlerine yetecek kapasiteye sahiptir.

 

Tank büyüklüğüne ek olarak sağlam ve şık tasarımıyla da fark yaratan ürün, ücretsiz kurulum hizmeti sayesinde kullanıma hazırdır. Sahip olduğu özellikler arasında UV filtreyle ön plana çıkan, kullanıcı ve doğa dostu olan arıtmalı su sebili kesintisiz teknik destek hizmetiyle günlük içilebilir kalitedeki su ihtiyacının eksiksiz olarak karşılanmasını sağlar.

 

Aile bütçesini düşünürken yıllar boyunca kaliteli, lezzetli ve temiz su içme ihtiyacını en ideal şekilde karşılamayı hedefleyen model, gelişen teknolojilerden destek alarak yeni nesil kullanıcı talepleri göz önünde tutularak tasarlanmıştır. İşlevsel ve fonksiyonel kullanım imkanı yaratan ürün, küçük mekanlara da kolay sığar ve kaliteli su tedarik etme masrafının ortadan kalmasına önemli bir destek verir.

  

Sıcak, soğuk, temiz, kaliteli, lezzetli ve doğal suya, minimum güç harcayarak erişim sağlayan UV filtreli sebil ile, günlük su tüketimi istenen seviyelere çıkarılabilir. Gün boyu sıcak suya erişimin tek bir tuşla sağlandığı sistem sayesinde özellikle iş yerlerindeki talepler yeterli şekilde karşılanabilir. Bütçe dostu olan modeli kullanarak siz de iyi suya ulaşmak konusunda başkalarına bağımlı kalmaz, dilediğiniz zaman damak tadınıza uygun ısıdaki suyu kullanabilirsiniz.