Crystal Compact ® Purple - Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺1.890,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.590,00(KDV Dahil)
* ₺176,67 'den başlayan taksitlerle

Evinizin en gözde eşyası haline gelecek olan Crystal Compact ® Purple Kapalı Kasa Su Cihazı ister evinizde ister iş yeriniz için uzun ömürlü bir su arıtma cihazı isteyen herkese Crystal Compact® Purple  Kapalı Kasa tipi ürünler beklenenin çok üstünde bir performans gücüne sahip, şık ve özgün tasarımları ile birlikte her türlü temiz su ihtiyacınızı karşılayacaktır. 

 

Crystal Compact ® Purple Kapalı Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı


İster evinizde ister iş yeriniz için uzun ömürlü bir su arıtma cihazı isteyen herkese Crystal Compact® Purple Kapalı Kasa tipi ürünler beklenenin çok üstünde bir performans gücüne sahiptir. Şık ve özgün tasarımları ile birlikte her türlü temiz su ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 

Bu ürünler temiz su ihtiyacına en rafine şekilde cevap verecektir. Kurulumlarının çok kısa bir süre içerisinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra suyun kalitesini ve tadını bozmadan çok daha sağlıklı ve doğal bir şekilde tüketilmesini sağlar. Aynı zamanda şebeke suyunun içerisinde olan çamur ve kireç gibi kaba kalıntıların da tamamen giderilmesini olanaklı hale getiren filtrelere sahiptir. 8 litrelik tank kapasitesi ile birlikte kalabalık alanlarda da uzun süre yeni su eklenmeden kullanılabilir. Günlük 280 litrelik limiti bulunan bu ürünler çok özel fiyatlarla ve kampanyalarla birlikte alıcılarla buluşuyor.  

 

Benzer Ürünler